Δωρεάν Μεταφορικά
για παραγγελίες άνω των 39€
*(ισχύουν όροι και προϋποθέσεις)Όλα τα προϊόντα
Όλα τα προϊόντα στις κατηγορίες
Κρέμες ματιών & Οροί ματιών Καθαρισμός-Ντεμακιγιάζ-Τόνωση Κρέμες & Γαλακτώματα σώματος Serum/Οροί προσώπου Κρέμες προσώπου Καθαρισμός ΠροσώπουΔεν έχεις χρόνο να πας σε κάποιον ειδικό για την καθημερινή ρουτίνα του προσώπου σου;
Όλα τα προϊόντα
Όλα τα προϊόντα στις κατηγορίες
Κρέμες ματιών & Οροί ματιών Καθαρισμός-Ντεμακιγιάζ-Τόνωση Κρέμες & Γαλακτώματα σώματος Serum/Οροί προσώπου Κρέμες προσώπου Καθαρισμός Προσώπουγια παραγγελίες άνω των 39€
*(ισχύουν όροι και προϋποθέσεις)σε όλη την Ελλάδα
Το Βαλιτσάκι Ομορφιάς Panthenol Extra περιλαμβάνει 4 προϊόντα καθημερινής περιποίησης προσώπου.
Η 24ωρη Αντιρυτιδική Κρέμα Panthenol Extra Face Eye Cream είναι μια κρέμα με έντονη αναπλαστική και αντιρυτιδική δράση για την αντιμετώπιση των ρυτίδων του προσώπου και των ματιών. Περιέχει Πανθενόλη & Υαλουρονικό Οξύ. Χρησιμοποιείστε την καθημερινά πρωί και βράδυ σε καθαρό και εντελώς στεγνό δέρμα στο πρόσωπο, στην περιοχή των ματιών και στο ντεκολτέ.
Ο Αντιρυτιδικός Ορός για πρόσωπο & μάτια Panthenol Extra Face Eye Serum αντιμετωπίζει τις υπάρχουσες ρυτίδες, επιβραδύνει την εμφάνιση νέων και βελτιώνει την όψη της επιδερμίδας, αυξάνοντας την λάμψη και τη σφριγηλότητά της, χάρη στην ανάλαφρη αλλά ταυτόχρονα πολύ δραστική σύνθεσή του. Περιέχει πεπτίδια Πανθενόλης & Υδρολυμένο Υαλουρονικό οξύ. Χρησιμοποιήστε τον ορό καθημερινά μετά από καλό καθαρισμό στο πρόσωπο και στην περιοχή των ματιών και ενισχύστε την δράση της αντιρυτιδικής κρέμας.
Το τζελ καθαρισμού προσώπου Panthenol Extra Face Cleansing Gel καθαρίζει την επιδερμίδα από ρύπους και μακιγιάζ. Η πολύ ήπια σύνθεσή του με Πανθενόλη, Αλλαντοΐνη και Χαμομήλι δεν ερεθίζει το δέρμα, και δεν το ξηραίνει. Είναι αφρώδες, χωρίς σαπούνι και κατάλληλο για όλους τους τύπους δέρματος και για καθημερινή χρήση.
Η Panthenol Extra Cream για ερεθισμένα και ευαίσθητα δέρματα περιέχει 5% Πανθενόλη και είναι ενισχυμένη με 5% Ουρία. Η συνδυαστική δράση αυτών των συστατικών ενυδατώνει έντονα την επιδερμίδα και επιταχύνει την ανάπλασή της. Συνιστάται στις περιπτώσεις που το δέρμα είναι ερεθισμένο, αφυδατωμένο και ξηρό, όπως μετά από ηλιακά ή ήπια εγκαύματα, έκθεση σε έντονες καιρικές συνθήκες. Επίσης, συστήνεται όταν το δέρμα είναι ταλαιπωρημένο με σκασίματα ή μικροεκδορές από διάφορες δραστηριότητες ή ερεθισμένο από χρήση απορρυπαντικών. Απλώστε μικρή ποσότητα κρέμας στην πάσχουσα περιοχή 2-3 φορές την ημέρα ή όσο χρειαστεί. Απορροφάται γρήγορα και δεν αφήνει ίχνη λιπαρότητας.
Barcodes 5200312242104
Γράψε την πρώτη αξιολόγηση
Συνδέσου για να σχολιάσεις. Αν δεν έχεις λογαριαμό, δημιούργησε σε 1' εδώ.
Αξιολογήσεις